KOPIARKI
   
             
   
REKORD 2000 to maszyna włoskiej firmy SILCA do kopiowania kluczy płaskich, samochodowych, krzyżowych. Jest ona nowym rozwiązaniem technicznym, które obejmuje każdą część maszyny. Najwyższa precyzyjność i doskonała jakość pracy są gwarantowane przez nowoczesne materiały użyte do produkcji maszyny, ergonomiczne kształty oraz systemy poruszania wózka za pomocą kół zębatych.
   
BRAVO EUROPA to maszyna służąca do obróbki kluczy do zamków cylindrycznych, zamków samochodowych, a także kluczy krzyżowych. Posiada ona te same charakterystyki co maszyna BRAVO SUPER i dodatkowo dwie pary obrotowych czterostronnych szczęk ułatwiających zamontowanie różnych rodzajów kluczy, oraz silnik umożliwiający uzyskanie dwóch szybkości pracy frezu. Maszyna BRAVO EUROPA jest dodatkowo wyposażona w standardową lampę halogenową.
 
   
MATRIX SLX to wysokiej jakości i prezencji maszyna do kopiowania kluczy, pozwalająca na dobranie różnych typów kluczy specjalnych i nawiercanych pionowo, nie wymagająca zainstalowania dodatkowych narzędzi i wyposażenia. Maszyna ta jest wyposażona w uchylne i wymienne szczęki, samo centruje uchwyty frezu, specjalny system łożyskowania wózka, elektro mechaniczny system kalibrujący, półautomatyczny system frezujący
 
 
DELTA 2000 jest maszyną do kopiowania kluczy typu Yale, krzyżowych i samochodowych, to precyzja, jakość i estetyka. 60-cio mm frez ze stali HSS pozwala na kopiowanie kluczy z mosiądzu, silver niklu i stali. Udoskonalone 4-stronne szczęki umożliwiają łatwe i dokładne mocowanie klucza.
Powrót